Нова версия за смъртта на Майкъл Джексън се появи навръх Великден. Според адвокатите на личния лекар на Джако – Конрад Мъри, певецът се е самоубил, докато медикът е бил в тоалетната. Защитата твърди, че Краля на попа си е инжектирал огромно количество болкоуспокояващи, след което се надрусал с хапчета.
„Глътна една шепа и припадна, заяви Мъри, срещу когото е повдигнато обвинение за предумишлено убийство. - Оставих го само за две минути, за да отида до тоалетната. Когато се върнах видях хапчетата и 20 милилитрово празно шишенце от сънотворното пропофол. Това е свръхдоза“. Лекарят се опитал да окаже първа помощ на Джако, но без успех. Според Мъри, Краля не е починал на път за болницата, а час, след като вече бил хоспитализиран. „Опитаха се да го спасят и направиха всичко възможно. Дори се стигна до промивка на стомаха. Хапчетата обаче вече бяха подействали“, разказа Конрад.
Както е известно, дни след смъртта на Джексън, аутопсията доказа, че причината за фатални край е именно свърхдоза пропофол. Тогава обаче не бе съобщено за други медикаменти в организма на звездата.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят ще бъде благоприятен за възстановяване на