Актьорът Орландо Блум беше определен за посланик на добра воля на УНИЦЕФ.
Той получи титлата днес като признание за работата и ангажимента му към правата на децата по света. "Аз очаквам с нетърпение да работя с УНИЦЕФ, тъй като те продължават да превръщат света в по-добро място за децата. УНИЦЕФ не просто доставя хуманитарна помощ, с което е позната по цял свят. Тя също така образова и предоставя инструменти, които помагат на жените и на децата да се справят със специфични за техния живот предизвикателства. Очаквам с нетърпение да науча повече и да подкрепя УНИЦЕФ, доколкото мога", заяви актьорът.
32-годишният Блум работи за организацията от 2007 г., когато посети с нейни представители училища в бедни области в Непал. Той се завърна през 2008 г., за да проследи каква работа е била свършена във връзка с подобряването на чистотата на питейната вода в региона. Посланици на добра воля на УНИЦЕФ са още футболистът Дейвид Бекъм, певицата Шакира, актьорът сър Роджър Мур и актрисите Миа Фароу и Ванеса Редгрейв.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!