Докато всички мислеха, че при Дженифър Лопес нещата вървят много добре през 2001 г. холивудската актриса и певица разкрива пред всички, че не се чувствала добре.
Като причина Дженифър казва, че това се дължало на свръхработата и стреса. Певицата категорично е отхвърляла да покаже това на всички, че не е добре и в крайна сметка признала пред Daily Beast, че е болна. "Не можех да мърдам, не исках да говоря, нямах желание за нищо. Това бе нервна депресия. Не бях забелязала първите сигнали. В крайна сметка не разбрах какво е станало в началото", разказва звездата. Тази депресия я сполетяла малко преди брака й с втория й съпруг, танцьорът и хореограф Крис Джъд. За щастие, след като всички се опасяваха, че тя може да страда от постродилна депресия, след раждането на близнаците през февруари 2008 г., това не се случи. Това което в момента е важно, е че Джей Ло се чувства добре и открито говори за миналите си проблеми, които може да засегнат всички.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Рюте беше избран за генерален секретар ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед