21.04.2022 11:14

Тя казваше: не мога да живея без теб, ще умра: Джони Деп за Амбър Хърд

Видян 3757 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Джони Деп отново застана на свидетелската скамейка в сряда, за да продължи да дава показания за това как се е влошила връзката му с бившата му съпруга Амбър Хърд.


58-годишният мъж заяви пред журито по време на делото за клевета на стойност 100 млн. долара, че е останал с Хърд въпреки предполагаемото насилие, защото се е страхувал, че тя ще направи опит за самоубийство, както майка му, когато баща му я напуснал.


"Не исках да разбивам сърцето ѝ", казва Деп в сряда. "Когато баща ми напусна, майка ми - първият опит за самоубийство, който се появи в главата ми - беше пряк резултат от напускането на баща ми".


 


"Мис Хърд на няколко пъти е говорила за самоубийство, така че това също става фактор. Това също е нещо, което винаги живее в задната част на мозъка ви и от което се страхувате.


"Много пъти, когато се опитвах да си тръгна, тя ме спираше пред асансьора заедно с охранителите и плачеше, крещейки: "Не мога да живея без теб, ще умра".



"Имаше няколко случая, когато избягах, а пет минути по-късно тя пристигаше в дома ми в Западен Холивуд по нощница и крещеше на паркинга пред дома ми, крещейки до небесата, а беше четири сутринта. Беше нелепо. Беше извън контрол".


 


 


"Амбър Хърд, която познавах през първата година и половина, не беше тази противничка, не беше моето момиче. Тя се беше превърнала в мой противник и всичко, което правех, просто не й пасваше, тя не го приемаше.



Той разказва за техните караници, които според него са били жестоки.


"Ако продължавах да се опитвам да представям моята версия или моята страна на историята, когато към теб се подхожда с такъв гняв и омраза. Изглеждаше като чиста омраза към мен. Ако останех да споря, бях сигурен, че щеше да се стигне до насилие, а често се случваше.



"Мис Хърд в своето разочарование, ярост и гняв щеше да нанесе удар. Можеше да започне с шамар, с бутане, с хвърляне на дистанционното на телевизора в главата ми, с хвърляне на чаша вино в лицето ми, но в крайна сметка това беше просто постоянно.


 


 


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

близнаци