20.12.2019 12:02

Тарантино: Гадни копилета заслужава Оскар

Видян 2737 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Куентин Тарантино мисли, че филмът му "Гадни копилета" е трябвало да получи "Оскар", съобщи Контактмюзик, цитирана от БТА.


 


Легендарният режисьор спечели две награди "Оскар" за най-добър оригинален сценарий за "Криминале" и "Джанго без окови", но смята, че филмът му от 2009 г. също е трябвало да бъде отличен.


 


"Гадни копилета" загуби надпреварата с "Войната е опиат" в категориите за най-добър филм и най-добър оригинален сценарий.


 


"Гадни копилета" имаше номинация за отличието за най-добър филм, но всички знаеха, че Катрин Бигълоу ще спечели с филма си "Войната е опиат". Колкото до наградата за най-добър оригинален сценарий, бях съкрушен, че загубих битката с Марк Боул. Често разговарям с него за писането на сценарии. Просто смятам, че моят сценарий е по-добър. В случая мисля, че бях ограбен", каза Тарантино.


 


56-годишният Тарантино и Боул се съревноваваха помежду си и на наградите "Оскар" през 2013 г., когато сред номинираните филми бяха "Джанго без окови" и "Враг номер едно".




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

водолей