10.03.2009 17:40

Половин милион копия от новия албум на U2 за 1 седмица

Видян 3397 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Новият албум на U2 е на път да надхвърли прогнозите на специалистите от музикалната индустрия, след като през първата седмица от излизането му на пазара в САЩ от него са продадени близо 500 000 копия, предаде Ройтерс, позовавайки се на мениджъра на ирландската група.


"No Line on the Horizon" - първият суперзвезден албум, който излиза тази година, бе пуснат в продажба в САЩ на 3 март, припомня агенцията. Експертите прогнозираха, че през първата седмица от него ще бъдат продадени между 400 000 и 450 000 копия - доста под постижението на предишния албум на U2 "How to Dismantle an Atomic Bomb".


След излизането на тавата на пазара през 2004 г. от нея бяха продадени 840 000 копия. Спадът в продажбите е отражение на тежкото икономическо положение, особено в САЩ, смята мениджърът на U2 Пол Макгинес. Той очаква "No Line on the Horizon" да дебютира под номер едно в 40 страни и да стане седмата тава на групата, оглавила класацията за албуми в САЩ.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Детето на японка и българин е странна комбинация: Много му се работи, ама го мързи да стане.

към хороскоп хороскоп

козирог