Асамбълът на България по художествена гимнастика спечели още един златен медал на Световната купа в Арена Армеец в София, предава Гонг. След спиращо дъха съчетание на три чифта бухалки и два обръча, грациите получиха най-високата оценка от съдиите – 18.550 и се качиха на върха, изпреварвайки най-сериозния си конкурент в лицето на Русия. Момичетата на Ина Ананиева изиграха по прекрасен начин съчетанието, без да допуснат грешка, за разлика от рускините, които се откроиха с неточности, заради което получиха 18.250 и останаха едва четвърти. Среброто взе ансамбълът на Беларус с оценка от 18.350, а бронза отиде при италианките с резултат 18.300. Както е известно, по-рано гимнастичките ни донесоха още един златен медал за България във финала на пет ленти. Във втория ден на надпреварата в София грациите завършиха втори в многобоя. Златните момичета за последен път излязоха пред родна публика. След края на настоящия сезон те ще прекратят активната си спортно-състезателна кариера.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!