Трикратният олимпийски шампион Юсейн Болт от Ямайка заяви днес, че възнамерява да тича под 19 секунди в дисциплината 200 метра, съобщи БГНЕС.
22-годишният спринтьор, който държи световния рекорд на 200 метра от 19.30 секунди, заяви за "Л'Екип": "Аз се чувствам много по-нервен на старта на 200 метра, защото очаквам много повече от себе си и трябва да оправдая очакванията на хората. Това е моята дистанция. Знам, че много хора ще кажат, че това е странно, тъй като повечето спринтьори предпочитат 100 метра, но аз не смятам така. Моят треньор ми каза, че имам още две години пред себе си да се развивам и че има още къде да подобрявам спринта си. Той смята, че аз мога да тичам под 19 секунди и аз също му вярвам, когато казва тези неща".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Аз и членовете на ЦИК ще работим за ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и