Холандският вратар на Манчестър Юнайтед Едвин Ван дер Саар преподписа за още една година с английския шампион и ще остане на Олд Трафорд най-малко до лятото на 2011 година, съобщи БГНЕС.
39-годишният страж ще остане състезател на "червените дяволи", след като днес парафира своя нов контракт в компанията на мениджъра сър Алекс Фъргюсън. Шотландецът не скри радостта си, че холандеца се е съгласил да остане в Юнайтед. Той заяви: "Професионализмът и отдадеността на Едвин към работата му и начинът, по който той се пази от травми, му дадоха шанс да има толкова дълга кариера. Този негов опит даде само положителни неща на Манчестър Юнайтед, но и на Ювентус, Аякс и националния отбор на Холандия. Ние сме наистина щастливи, че той остава при нас още една година". Ван дер Саар благодари на клуба за помощта, която му бе оказана в тежкия период, когато съпругата му се разболя. Той заяви: "Все още се чувствам добре и се наслаждавам на футбола. Това е велик клуб, който ми помогна и подкрепи в тежките моменти през декември и януари, за което съм им наистина благодарен от все сърце. Очаквам да спечеля още много трофеи с този велик отбор", цитира БГНЕС.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?
Днес ще искате да разберете как ежедневните ви усилия