Полузащитникът на Челси Деко призна, че преговаря с отбора на Интер за трансфер при "нерадзурите" през лятото, предаде БГНЕС.
Португалският плеймейкър премина през миналото лято на "Стамфорд бридж", след като не успя да се наложи в Барселона. Той започна добре първия си сезон на Острова, но "мястото му изстина" след напускането на Луиш Фелипе Сколари. Честите контузии и лошата форма са го накарали да помисли за трансфер в тима на Жозе Моуриньо. Деко заяви за "Сън": "Аз мога да потвърдя, че преговарям с Интер. Не играх много през тази година за Челси и евентуален трансфер в Италия ще бъде много добре решение за мен. Би било доста интересно да тренирам отново под ръководството на Жозе Моуриньо. Аз обаче не искам да навлизам в детайли, защото не аз движа нещата".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Докато държавното дружество тъне в одити ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески