15.03.2009 11:41

От Пирин Благоевград се извиниха за загубата от Локомотив София

Видян 2446 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Ръководството на Пирин Благоевград се извини на всички почитатели и фенове на тима за тежката домакинска загуба от Локомотив София с 0:4.


Изявление на клуба гласи: "Скъпи приятели и съмишленици, Акционерите на ПФК Пирин искрено Ви благодарният за това, че повярвахте в обединения вече клуб и че напълнихте стадиона в петъчния следобед на мача с Локомотив София. Благодарим Ви, че оценихте усилията, които бяха положени за да може благоевградския футбол да бъде единен и силен, и да радва най вече вас верните привърженици. Ние искрено се извиняваме за тежката загуба, като ви гарантираме, че причините ще бъдат детайлно анализирани. Това безпрецедентно поражение е болезнено за всички но бъдете сигурни, че мерките, които ще бъдат взети, няма да допуснат повторно разочарование. Силно ви благодарим и нека заедно да вървим напред в правилната посока на идеята Пирин".



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

козирог