Половината трамваи спряха заради паднал стълб при Централната гара
Половината трамваи спряха заради паднал стълб със светофар при Централната гара, съобщиха очевидци, които чакат вече доста време, въпреки че на електронните табла изписва, че пристигат до минути.
Хората се оплакват от забавената реакция на Общината по решаването на проблема.
Кирил Пламенов